Archiwum Shoutbox'a
 » Wszystkie wpisy z Shoutboxa
Matthias   » Dobre wspominki nie są złe![2019-07-12, 00:54]
Ted   » jak ja tu dawno nie byłem ale ile wspomnień jak patrzę na moje posty sprzed lat, haha[2019-07-09, 23:16]
Kasspero   » Siemka czy po przerwie 2 miesięcznej, potem tygodniu treningu - I przez kolejne półtora tygodnia chyba jakiś lekki uraz, podczas ruchu bolała mnie lewa noga (Najpierw w udzie potem przez pas od mięśni aż na sam koniec po ścięgno achillesa (było kiepsko, piłka oczywiście "odskakiwała") I teraz znowu robie przerwe... mogę dopiero zacząć grać za tydzień... Czy to się jeszcze bardziej popsuje?! Ile będę potrzebował czasu na powrót do dosyć dobrej formy którą miałem przed strajkami szkolnymi?[2019-06-22, 10:25]
Asia   » Witam : Piszę do Was z ogromną prośbą. Mój syn , ma dosyć grania w swoim zespole ,bo jest zdolnym chłopakiem i się tam po prostu marnuje. Jego trenerzy zdają sobie sprawę , z tego że jest to najlepszy zawodnik ich drużyny i strasznie mi to utrudniają. A wręcz zastraszają ,za to niby oni go wszystkiego nauczyli , i że wystawia mi rachunek. Jeśli syna zabiorę. Mam podpisana tylko deklaracje z 2016 roku czy ona nadal jest ważna. Czy to prawda że od 1 lipca syn będzie wolnym zawodnikiem.? Czy będę mogła zrezygnować z grania w ich drużynie bez żadnych konsekwencji... Czy syn będzie musiał odczekać 12 miesięcy ,żeby mogły dalej grać. Bo oni o transferze nie chcą słyszeć i nie wyrażają na to zgody. Proszę pomóżcie mi ,bo nie wiem co mam robić. :( Każda informacja będzie mi potrzeba. Z góry dziękuję ..[2019-06-18, 23:44]
Matthias   » Siema![2019-04-09, 01:40]
SnajperWZL   » uaaa, siemanko :D (07.04.19) [2019-04-07, 15:05]
Matthias   » Ledwo ale daje radę! [2019-04-04, 01:03]
Papa   » w sensie fizycznie, mentalnie już dawno nie :P [2019-04-03, 20:29]
Papa   » Haa, jednak jeszcze forum żyje [2019-04-03, 20:29]
Matthias   » Jest tu kto x)?[2019-03-28, 02:43]
Matthias   » Halko forum[2019-02-13, 00:55]
Matthias   » Wesołych majstry![2018-12-22, 02:47]
BossMan   » O proszę, zostawiam lajka i czekam, aż będziesz w stanie udzielać konsultacji :D [2018-12-07, 19:43]
Papa   » kiedy będzie potrzeba i kiedy uznam, że mogę już pracować na ludziach :P [2018-10-23, 10:12]
Waciak   » Papa, to kiedy mi rozpiszesz dietkę? :D [2018-10-22, 22:45]
 
Statystyki
 » Ogólne statystyki
 » Wszystkich wiadomości: 728
 » Wiadomości z ostatnich 24h: 0
 » Twoje wiadomości: 0

Rozkrzyczani
 » Najaktywniejsi w ShoutBoxie
1   Matthias(218)
2   Ted(70)
3   CJ(59)
4   Kinga(55)
5   BoskiPogba99(46)
6   Papa(37)
7   Zawik(30)
8   pawloooxDx(29)
9   Miro10(27)
10   FilipCR7(26)
11   FelipeCR7(25)
12   Winfie(20)
13   Dabking(17)
14   PaTricK(13)
15   R10(13)
16   Zlatan(11)
17   1reserved1(10)
18   Giroud(9)
19   Wicik(7)
20   Waciak(6)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Stworzył: PatrykSpec || Zmodyfikował: DariniO


pilka nozna ePilka.pl - polska piłka za
granicą
Na naszym forum znajdziesz : | Trening piłkarski | Trenuj | Trening piłki nożnej | Piłka | Piłka młodziezowa | Ćwiczenia piłkarskie | Tricki | Rzuty karne | Porady piłkarskie | Trening | Piłka nożna | Soccer coaching | Trener | | Rzuty wolne | Forum piłkarskie | Porady piłka nożna





Wszelkie Prawa Zastrzeżone, kopiowanie bez zgody autora zabronione!

Strona Głowna | Pomoc | Kontakt